ÜYEMİZ POLİSAN KİMYA’YA İSG İYİ UYGULAMA ÖDÜLÜ VERİLDİ

Paylaş:

Türkiye Kimya Petrol Lastik ve Plastik Sanayii İşverenleri Sendikası (KİPLAS) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen “KİPLAS İş Sağlığı ve Güvenliği İyi Uygulama Ödülleri” yarışmasında dereceye giren Üyemiz Polisan Kimya San. A.Ş.’ye ödülü takdim edildi.

Ödül Programı kapsamında gerçekleştirilen ziyarette, Polisan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Emin Bitlis, Polisan Holding CEO’su Mehmet Hacıkamiloğlu, Polisan Kimya Genel Müdürü Selçuk Denizligil, Operasyon Direktörü Fatih Tasmakıran, SEÇ Müdürü Emre Başkal, Çevre Uzmanı Görkem Şayhan, Çevre ve TMGD Yöneticisi Cansu Göçer ve SEÇ Koordinasyon Uzmanı Ece Yıldız bulunurken KİPLAS’tan Genel Sekreter Av. Ulaş Yıldız, Yönetim Kurulu Danışmanı Av. Saadet Ceylan ile Teknik İşler ve Eğitim Birimi Sorumlusu Seçil Utku Şahintürk yer aldı.

KİPLAS üyesi işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği alanındaki farkındalığı artırmak ve iyi uygulamaların desteklenmesi amacıyla her yıl düzenlenen “KİPLAS İş Sağlığı ve Güvenliği İyi Uygulama Ödülleri” yarışmasında bu yıl ‘’Risklerin Farkındayım’’ uygulaması ile üçüncülüğe layık görülen Üyemiz Polisan Kimya San. A.Ş.’ye ödülü KİPLAS Genel Sekreteri Av. Ulaş Yıldız ve Yönetim Kurulu Danışmanı Av. Saadet Ceylan tarafından verildi.

Gösterdikleri başarıdan ötürü ödüle layık görülen Üyelerimizi bir kez daha kutlar, ödüllere katılım sağlayan tüm Üyelerimize ve Sayın Jüri Üyelerimize destekleri için teşekkür ederiz.

Paylaş: