Toyo Matbaa Mürekkepleri Kalitesini EFQM Mükemmellik Ödülü İle Tescilledi…

Paylaş:

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) İzmir Şubesi’nin düzenlediği 17. Mükemmelliği Arayış Sempozyumu’nda açıklanan Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü KİPLAS üyesi TOYO Matbaa Mürekkeplerinin oldu.

TOYO Matbaa Mürekkepleri 2015-2016 yılında yürüttüğü çalışmalar ile yarattığı kalite değerleri sebebi ile ödüle layık görüldü.

TOYO Matbaa Mürekkeplerine daha önce de 2014-2015 Ege Bölgesi Kalite Ödüllerinde ‘özel sektör’ kategorisinde mükemmellik çalışmalarında kaydettiği ilerleme nedeniyle Jüri Özel Teşvik Ödülü verilmişti.

İzmir Hilton Oteli’nde düzenlenen törende, TOYO Matbaa Mürekkepleri Kaite Müdürü Burcu ATAKAY’a Mükemmellik Büyük Ödülü’nü KalDer İzmir Şube Başkanı Osman Ünal takdim etti.

TOYO Holding ve Yaşar Holding ortaklığı ile faaliyetlerini sürdüren TOYO Matbaa Mürekkepleri, 1968 yılında Türkiye’nin ilk mürekkep üreticisi olarak kuruldu. Basım ve ambalaj sektörlerine yönelik geniş bir ürün yelpazesi bulunan şirket, bağlı bulunduğu TOYOINK GRUP ile dünyanın en büyük üç mürekkep üreticisinden biridir.

TOYO MATBAA MÜREKKEPLERİ yıldan yıla yükselttiği kalite seviyesi ile ulaştığı başarıların bir tesadüf olmadığını kanıtlamıştır.

Paylaş: