TOYO MATBAA MÜREKKEPLERİ, IFRA FUARI’NDAYDI

Paylaş:

Toyo Matbaa Mürekkepleri, 9 – 11 Ekim tarihlerinde Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlenen IFRA World Publishing Expo fuarına katıldı.

Yayıncılık dünyasının en prestijli fuarlarından biri olan IFRA World Publishing Expo, 9 – 11 Ekim tarihlerinde Almanya’nın başkenti Berlin’de düzenlendi. TOYO Matbaa Mürekkepleri, baskı ve yayıncılık teknolojilerine yönelik ürünlerini sergilediği fuarda yoğun ilgi ile karşılandı.

TOYO Matbaa Mürekkepleri, Avrupa başta olmak üzere 100’den fazla firmadan karar vericilerin ziyaret ettiği IFRA Fuarı’nda; Cold- Set, Heat-Set ve UV Mürekkep Serilerinden oluşan Veb Ofset Mürekkeplerini tanıttı. Basım ve yayıncılık sektöründeki gelişmeleri yakından izleyerek yeni teknolojilere yaptığı yatırımlarla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan şirket, yayıncılık dünyasının Avrupa’daki en önemli buluşmasında; gazete, dergi, kitap ve insert baskıları için özel tasarlanan ürünleri ile yoğun ilgi gördü.

Ürün çeşitliliği, yenilikçi teknolojilere yaptığı yatırımlar ve iş süreçlerinde mükemmelliği hedefleyen kalite çalışmaları ile farklılaşan TOYO Matbaa Mürekkepleri, lojistik avantaj sağlayan coğrafi konumu sayesinde ihracatta güçlü bir konumda bulunuyor. IFRA World Publishing Expo’da özellikle Avrupa ülkelerinden gelen ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan TOYO Ink, fuardan memnun ayrıldı.

Paylaş: