TOYO MATBAA MÜREKKEPLERİ AVRASYA AMBALAJ FUARI’NDAYDI

Paylaş:

TOYO Matbaa Mürekkepleri 31 Ekim – 03 Kasım 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 24. Avrasya Ambalaj Fuarı’na katıldı.

Ambalaj ve baskı sektörü, bu yıl 31 Ekim – 03 Kasım 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 24. Avrasya Ambalaj Fuarı’nda bir araya geldi. TOYO Matbaa Mürekkepleri de basım ve ambalaj sektörüne yönelik geniş ürün yelpazesi ile sektörün bölgedeki en büyük buluşmasında yerini aldı.

Ambalaj ürünlerinden ambalaj makinelerine, gıda işleme ekipmanlarından ambalaj baskı teknolojilerine ve tamamlayıcı ambalaj ürünlerine kadar sektörün tüm taraflarını aynı platformda buluşturan Avrasya Ambalaj Fuarı, bu yıl da dünyanın farklı ülkelerinden binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. REED TÜYAP Fuarcılık ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) işbirliğinde hayata geçirilen fuara, sektörün önemli Sivil Toplum Kuruluşları da destek veriyor.

Japonya merkezli mürekkep üreticilerinden Toyo Ink Group çatısı altından yer alan TOYO Matbaa Mürekkepleri binlerce firma ve ziyaretçiyi ağırlayan 24. Avrasya Ambalaj Fuarındaki standında her türlü baskı malzemelerine uygun yüksek performanslı mürekkep kaplama sistemleri ve yardımcı malzemelerini sergiledi. Manisa Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikasında üretimini yaptığı ürün grupları yanında gıda içecek ve endüstriyel uygulamalar için geliştirilen ve Toyo Ink Group bünyesinde yer alan laminasyon tutkalları plastik renklendiriciler ve inkjet dijital mürekkepler gibi ambalaj sektörüne yönelik farklı ürün çözümlerini de fuar süresi boyunca yerli ve yabancı ziyaretçileri ile buluşturdu.

TOYO Matbaa Mürekkepleri CEO’su Yakup Benli, fuara ilişkin yaptığı değerlendirmede sektörün her yıl merakla beklediği ve gerek katılımcı gerekse dünyanın dört bir yanından ziyaretçileri ile rekor kıran Avrasya Ambalaj Fuarının çok önemli bir platforma dönüştüğünü belirterek şunları söyledi: Ambalaj sektörü istikrarlı şekilde büyüyen ve değişimin hızlı gerçekleştiği dinamik bir sektör. Bizim de şirket olarak büyüme hedeflerimizde özel bir yere sahip. Ambalaj sektörüne yönelik yeni ve inovatif ürünler sunmak üzere yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Büyüme hedeflerimize paralel olarak gerçekleştirdiğimiz yatırımlar ile esnek ve karton ambalaj sanayine hizmet eden güçlü üreticilerden biri olma yolunda ilerliyoruz. Ar-Ge Merkezimiz ambalaj sektörünün ihtiyaç duyduğu inovatif çözümleri geliştirmek için durmaksızın çalışıyor. Bölgenin en önemli ambalaj organizasyonu olan 24. Avrasya Ambalaj Fuarında sergilediğimiz ürün grupları arasında özellikle likit mürekkepler metal ambalaj sistemleri ofset mürekkepler ve laminasyon tutkalları büyük ilgi gördü. İhracat hedeflerimizi destekleyen yönüyle de başarılı bir fuar geçirdik. Ortadoğu Kuzey Afrika ve Balkan ülkelerinden gelen ziyaretçilerin yoğun olduğunu gözlemledik. Ayrıca yurt içi bayilerimiz ve iş ortaklarımızla da bir araya gelme fırsatı bulduk. Hedeflerimize ulaştığımız son derece verimli bir fuar geçirdik.

Paylaş: