TOYO Matbaa Mürekkepleri 48’inci Yılını Kutladı!

Paylaş:

Üyemiz TOYO Matbaa Mürekkepleri 48’inci Kururuluş Yıldönümünü tüm çalışanları ile birlikte kutladı.  Kutlamanın yapıldığı gecede beş, on, on beş, yirmi ve otuz yılını dolduran çalışanlara Hizmet Onurlandırma Plaketleri  ve geceye özel ödüller verildi.

Uzun yıllardır TOYO Matbaa Mürekkepleri ailesinde aidiyet duygusu yüksek, özverili ve “başarı” hedefiyle çalışan çalışanlarına plaketleri TOYO Matbaa Mürekkepleri Yönetim Kurulu Başkanı Koji WADA, TOYO Matbaa Mürekkepleri CEO’su Yakup BENLİ, Yaşar Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili İdil YİĞİTBAŞI ve Yaşar Holding Boya Grubu Başkanı Ahmet YİĞİTBAŞI tarafından takdim edildi.

TOYO Matbaa Mürekkepleri bu yıl 48’inci yaşını kutlarken TOYOINKGROUP ise Şubat ayında 120’inci yaşını Japonya’da her yıl gerçekleştirdiği TIG Expo 2017 – Özel Müşteri Şov’unda şeçkin bir resepsiyonla kutladı.

Üyemiz Toyo Matbaa Mürekkepleri Hakkında:

1968 yılında Türkiye’nin ilk matbaa mürekkepleri üreticisi olarak kurulan DYO Matbaa Mürekkepleri, 2016 yılının Ocak ayından itibaren yoluna TOYO Matbaa Mürekkepleri olarak devam ediyor. Dünyanın en büyük üç matbaa mürekkebi üreticisinden biri olan TOYOINKGROUP’un Yaşar Holding ile yaptığı anlaşma ile yüzde 75 çoğunluk hissesi Japonya Merkezli grubun olan TOYO Matbaa Mürekkepleri, Manisa’daki fabrikasında ambalaj ve basım sektörlerine yönelik 4 ana grupta üretim gerçekleştiriyor.

Türkiye genelinde 44 bayisi ve 4 farklı şehirde satış ofisi bulunuyor. Sektörünün lider şirketleri arasında sıralanan TOYO Matbaa Mürekkepleri; Gazete ve Magazin Mürekkepleri (Veb Ofset Mürekkepleri), Tabaka Ofset Mürekkepleri (Sheet-Fed ve Serigrafi Mürekkepleri), Flekso ve Rotogravür Mürekkepleri (Likit Mürekkepler), Metal Ambalaj Sistemleri ve dört farklı sektörde üretim yapan tek şirket olarak göze çarpıyor. TOYO Matbaa Mürekkepleri ayrıca Toyoİnk Grup bünyesinde bulunan laminasyon Tutkalları ve UV mürekkeplerinin de Türkiye’deki satış ve dağıtım faaliyetlerini yürütüyor.

Paylaş: