Proses Emniyeti Sempozyumu 9-10 Nisan’da Bilişim Vadisinde

Paylaş:

Proses Emniyeti Sempozyumu 9-10 Nisan’da Bilişim Vadisinde

KİPLAS’ın destekleyicileri arasında olduğu ve Kocaeli Sanayi Odası tarafından düzenlenen “Proses Emniyeti Sempozyumu ve Sergisi” 9-10 Nisan 2019 tarihlerinde bilişim Vadisinde gerçekleştirilecek.

İlki 14-15 Mayıs 2018 tarihlerinde ilgili bakanlıklar kamu kurum ve kuruluşları dernekler, belgelendirme kuruluşları, ürün ve hizmet sağlayıcıları denetçileri ve özel sektör çalışanlarının destek ve katılımı düzenlenen “Proses Emniyeti Sempozyumu ve Sergisi” nin bu yıl ikincisi yapılıyor.

Düzenleyen kurum ve kuruluşlar arasında Kocaeli Sanayi Oda’sının yanı sıra Kontrol Medya, AFAD, T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın da yer aldığı sempozyumda KİPLAS da Düzenleme Kurulunda yer alıyor.

“2. Proses Emniyeti Sempozyumu ve Sergisi”nde; Kimya sektöründeki dengeleri değiştirmesi planlanan yeni yönetmelikler ve sanayide dijital dönüşüm ve proses emniyeti konuları tartışılacak. Seveso Direktifi/Büyük Endüstriyel Kazaların Önlenmesi ve Etkilerinin Azaltılması, Basınçlı Ekipmanlar/Kaplar ve Sanayide Dijital Dönüşüm, Proses Emniyeti ve Sanayi 4.0 konuları ele alınacak.

Katılımın ücretsiz olduğu “II. Proses Emniyeti Sempozyumu ve Sergisi” ile ilgili detaylara ulaşmak için tıklayınız.

Paylaş: