POLİN’E VERİMLİLİK ÖDÜLÜ

Paylaş:

Polin Waterparks, Endüstriyel Robotlu İs Merkezi projesi ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Proje Ödülleri 2018 yılı KOBİ kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Verimlilik Genel Müdürlüğü tarafından, verimlilik bilincinin ülke çapında yaygınlaştırılması, kurum ve kuruluşlar arasında bilgi ve tecrübe paylaşımın artırılması, verimlilik konusunda yürütülen projelerin kamuoyuna duyurulması, uygulanmış projelerin sağladığı yararların tanıtılması ve verimliliği artırma konusunda yürütülecek yeni projelerin teşvik edilmesini sağlamak amacıyla her yıl düzenlenen Verimlilik Proje Ödülleri Töreni, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın da katılımı ile KOSGEB’de gerçekleşti.

Verimlilik Proje Ödülleri kapsamında Polin Waterparks, “Endüstriyel Robotlu İs Merkezi” projesi ile KOBİ kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ödülü Polin Waterparks Yeni Alanlar Geliştirme Direktörü Özkan Sur ve Polin Waterparks Üretim Teknolojileri Müdürü Tolga Tezcan’a takdim etti.

Polin Waterparks Yeni Alanlar Geliştirme Direktörü Özkan Sur “Polin Waterparks’ın Sanayi 4.0 dönüşümünde önemli aşamalarından birisini gerçekleştirdiğimiz projemiz ile insansız fabrika hedefine bir adım daha yaklasmıs olduk. Çalışmalarımızın sektörümüzde önemli bir mihenk tası oluşturacağını düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

Polin Waterparks Üretim Teknolojileri Müdürü Tolga Tezcan ise “Hayalleri gerçeğe dönüştürmek için, önce hayal etmeye, sonra yaratıcılığa ve o hayal de ısrar etmeye ihtiyacımız var. Sanayide ve değer yaratan bütün sektörlerde yalın dijital dönüşüm kaçınılmazdır. Yaratıcılık ve kendi yaptıklarımızı yıkıp yenisini yapmak hayat sahnemizin gönlümüzden geçtiği gibi gerçekleşmesine vesile olacaktır. Gerçek başarı, değişimi kültür haline getirmektir. Ödül aldığımız projemiz, bu felsefenin bir kilometre taşıdır” dedi.

Paylaş: