Polin’e Amerika’dan Dört Büyük Ödül!

Paylaş:

Polin Waterparks Dünya’nın en büyük sektörel organizasyonu, Uluslararası Eğlence Parkları ve Atraksiyonları Birliği’nce ABD’de düzenlenen fuarda dört ödüle layık görüldü.
Eğlence sektörünün merkezi olarak kabul edilen ABD’nin Orlando şehrinde Uluslararası Eğlence Parkları ve Atraksiyonları (IAAPA) tarafından bu yıl 99. su düzenlenen IAAPA Attractions Expo, her yıl olduğu gibi bu sene de global atraksiyon sektörüne ev sahipliği yaptı. Tarihinde rekor bir katılım sayısına ulasan fuarı bul yıl 39,000 kişi ziyaret etti. Polin Waterparks, global çapta dünyanın bu en büyük organizasyonuna layık görüldüğü dört büyük ödülle damga vurdu.

IAAPA tarafından bu yıl 99.’su düzenlenen IAAPA Attractions Expo, 14-17 Kasım 2017 tarihlerinde tüm dünya ülkelerinde sektörde önde gelen 1114 şirket ve 39.000’den fazla ziyaretçinin katılımı ile Orange County Convention Center, Orlando’da gerçekleşti. Her yıl katılımcı ve ziyaretçi sayısının artışı ile birlikte paralel olarak gelişen IAAPA Attractions Expo, dünyadaki en büyük eğlence fuarı olmasının yanında, 53.420 metrekarelik toplam alanı ile ABD’de gerçekleşen en büyük fuarlardan biri olarak öne çıkıyor. Polin Waterparks, 480 metrekarelik standı ile su parkları üreticisi olarak en büyük, fuarın genelinde ise en büyük üçüncü standına sahipti.

Su parkları tasarım,  mühendislik, üretim ve montajında dünya markası olan Polin Waterparks, son yıllarda yaptığı atılımlar ve çeşitli stratejik işbirlikleriyle ürün gamını genişletmiş ve bir eğlence parkında bulunması gereken tüm ürünler için tek çözüm noktası haline gelmistir. Polin Waterparks’ın sektörde sunduğu tüm çözümlere standında deneyimletme imkanıyla yer vermesi fuarın en sık ziyaret edilen noktası durumuna getirdi. Fuarda tam 4 farklı ödüle layık görülerek Polin, IAAPA Attractions Expo’daki başarısını tescillemis oldu. AYRINTILI BİLGİ İÇİN…

Paylaş: