POLİN WATERPARKS IAAPA EXPO’YA KATILDI

Paylaş:

Üyemiz Polin Waterparks 16-19 Eylül tarihleri arasında Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenen International Association of Amusement Parks and Attractions (IAAPA) Expo Europe Fuarına katıldı.

Fuar kapsamında 17 Eylül 2019 tarihinde düzenlenen konferans bölümünde Polin Waterparks Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Şöhret Pakiş bir sunum yaptı.

Bu yıl 101. yılını kutlayan ve  dünyanın en büyük sektörel organizasyonu IAAPA Expo Europe, 100’den fazla ülkeden 15.000’den fazla sektör profesyonelini Fransa’da bir araya getirdi.

Fuar kapsamında 17 Eylül 2019 tarihinde düzenlenen konferans programında, konuşmacı olarak kürsüye çıkan Polin Waterparks Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Şöhret Pakiş, eğlence sektörü ve rekreasyonun mutluluğa katkısı içerikli bir sunum yaptı. Pakiş konuşmasında, insan nedir? İnsan nasıl mutlu olur? Eğlence sektörü insan ve şehir mutluluğuna nasıl katkıda bulunur? Konularını çarpıcı bir dille katılımcılara aktardı. Oldukça ilgi çeken, sektör profesyonelleri tarafından da yakından takip edilen etkinlikte salon dolduğu için izleyicilerin bir bölümü sunumu ayakta takip etmek durumunda kaldı. Soru-Cevap bölümünde ise Pakiş, sektörle ilgili sorulara tek tek cevap vererek unutulmayacak bir etkinlik gerçekleştirdi.

Pakiş, 2012’de Berlin’de düzenlenen IAAPA Europe’ta Türkiye’nin eğlence sektörünü ayrıntılı bir şekilde ele alan “Avrupa’da Gelişen Pazarlar: Türkiye’ye odaklanmak” konulu bir konuşma yapmış, konuşma sektör temsilcileri ve eğlence dünyasında ilgi görmüştü.

Paylaş: