Polin Waterparks Avrupa İş Ödüllerinden Ruban d’Honneur ile Döndü

Paylaş:

Dünyanın önde gelen danışmanlık firmalarından RSM tarafından organize edilen ve Avrupa’nın en önemli iş liderleri, akademisyenleri ve kamu temsilcileri tarafından desteklenen, 34 ülkeden, 32 bini askın şirketin katıldığı, girişimcilik, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik alanlarında en iyilerin seçildiği “Avrupa İs Ödülleri” (European Business Awards – EBA) 2016-2017 yarışmasının sonuçları, 4 Mayıs’ta Dubrovnik’te düzenlenen gala gecesinde açıklandı. %100 yerli sermaye ve iş gücüyle hizmet veren, su parkları tasarım, mühendislik, üretim ve montajında sektörün global lider markası, Polin Waterparks, İthalat/İhracat kategorisinde Avrupa’nın En İyi 10 şirketi arasına girerek ”Ruban d’Honneur” ile ödüllendirildi.

4 Mayıs’ta Hırvatistan’ın Dubrovnik kentinde gerçekleştirilen ödül töreninde, kendini su parkı sektörüne adamış tüm Polin Waterparks çalışanları adına ödülü alan Polin Waterparks Genel Müdürü Sn. Basar Pakis ”Avrupa’nın en prestijli ödüllerinden biri olan Avrupa İs Ödüllerinde ülkemizi temsil ederek, İthalat/İhracat kategorisinde ”Ruban d’Honneur” olmanın gururunu yasıyoruz. 40 yıldır sektörümüzde gösterdiğimiz başarılı çalışmalarımızın ardında, sektöre yön veren yeniliklerimiz, 100 ülkede kendi markamızla gerçekleştirdiğimiz 2500’den fazla su parkı projesi ile, su kaydırakları tasarım, mühendislik, üretim ve montajında globalde sektör lideri konumunuzu bu ödülle perçinleyerek, başarılarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Avrupa İş Ödülleri (European Business Awards – EBA) Hakkında

2007 yılından bu yana düzenlenen Avrupa İs Ödülleri, daha güçlü ve daha başarılı bir iş dünyasının gelişimini amaçlıyor. 34 ülkeden 32 binin üzerinde şirketin katıldığı Avrupa İs Ödülleri’nde şirketler, inovasyon, etik ve iş mükemmelliği anlamındaki temel değerlerine göre değerlendiriliyor. Ödüller, girişimcilik, çevre ve sürdürülebilirlik, müşteri odaklılık gibi 11 ayrı kategoride veriliyor. HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Paylaş: