PODERA DİJİTAL OLGUNLUK DEĞERLENDİRMESİ WEBİNARI

93
0
Paylaş:

KİPLAS üyelerinin dijital dönüşüm faaliyetlerine katkı sunmak amacıyla başlatılan çalışmalar kapsamında düzenlenen webinarların ikincisi, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı (TTGV) İktisadi İşletmesi markası olan Podera uzmanlarının katılımıyla 11 Kasım 2021 Perşembe günü saat 14:00’te gerçekleştirilecek.

Katılımınız konusunda 10 Kasım 2021 Çarşamba günü mesai saati bitimine kadar secil.utku@kiplas.org.tr adresine bilgi verilmesini rica ederiz. Toplantı linki katılım talebine bağlı olarak paylaşılacaktır.
Podera hakkında:
Türkiye’nin teknoloji geliştirme ekosistemine katkı yapma misyonuna sahip TTGV İktisadi İşletmesi’nin markası Podera, dijitalleşme ve inovasyon odağında, şirketlerin rekabet ve verimlilik süreçlerini 8 ayrı özgün servisi ile güçlendirmeyi hedeflemektedir. Şimdiye dek otomotiv, savunma sanayi, bilişim, elektronik, makine sektörlerinde birçok firmaya hizmet veren Podera, Dijital Olgunluk Analizi, İş Deneyi Tasarlama, Dijital Elçilerin Belirlenmesi gibi farklı amaçları olan servislerini 3 ayrı başlık altında toplamaktadır.

Paylaş: