PETROL-İŞ’ten KİPLAS’a “hayırlı olsun” ziyareti

58
0
Paylaş:

PETROL-İŞ Sendikası Başkanı Süleyman Akyüz ile Merkez Yöneticileri ve Aliağa Şube Yöneticilerinden oluşan heyet KİPLAS’a nezaket ziyaretinde bulundu.
PETROL-İŞ Başkanı Süleyman Akyüz, 21 Eylül’de yapılan KİPLAS Genel Kurulunda tekrar Başkanlığa seçilen Levent Kocagül’ü tebrik ederek başarı dileklerinde bulundu.
Ziyarette KİPLAS’tan Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kocagül ile Genel Sekreter Av. Ulaş Yıldız ve Yönetim Kurulu Danışmanı Av. Saadet Ceylan bulunurken, PETROL-İŞ heyetinde Başkan Süleyman Akyüz’ün yanı sıra, Genel Sekreter Salih Akduman, Genel Mali Sekreter Erhan Yakışan, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreteri Niyazi Recepkethüda, Aliağa Şube Başkanı Hasan Toptan ile Şube Başkan Yardımcıları Gökhan Karataş ve Coşkun Tiktaş yer aldı.
Akyüz ile Kocagül ziyarette çalışma hayatına ilişkin değerlendirmelerde bulundular. KİPLAS Başkanı Levent Kocagül ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, oldukça köklü geçmişe sahip bu iki kurum arasındaki ilişkilerin daima dostluk ve güven çerçevesinde yürüdüğü ifade ederek, sektörde çalışma barışının güvencesi olan PETROL-İŞ ve KİPLAS arasındaki işbirliğinin, geçmişte olduğu gibi gelecekte de her alanda artarak devam edeceğinden hiç şüphesi olmadığını kaydetti.

Paylaş: