NART RİSK MANAGEMENT FORUM 2018

Paylaş:

NART Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. tarafından bu sene 13.’sü düzenlenecek NART Risk Management Forum 2018, 10 Eylül 2018 Pazartesi günü saat 13:00-18:00 saatleri arasında Hilton İstanbul Bosphorus Otel’de gerçekleştirilecek. KİPLAS Başkanı M. Feridun Uzunyol gerçekleştirilecek olan foruma konuşmacı olarak katılacak.

“İlaç ve Kimya Sektörü Risklerinin Yönetimi” konusunun tartışılacağı NART Risk Management Forum toplantısına, ilgili derneklerin desteği ile, İlaç Endüstrisi İşverenler Sendikası (İEİS), Araştırmacı İlaç Firmaları Derneği (AİFD), Türkiye İlaç Sanayi Derneği (TİSD), İlaç Eczacılık Sağlık Bilim ve Teknolojileri Vakfı (İVEK), Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği (TEKB), Eczacılık ve İlaç Derneği (EİD), Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği (TKSD), T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı, T.C. Sağlık Bakanlığı, Alman -Türk Sanayi ve Ticaret Odası (AHK), Türk-Fransız Ticaret Derneği, Türkiye Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜSİAD), Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Türkiye Kimya Petrol Lastik ve Plastik Sanayii İşverenleri Sendikası (KİPLAS), İstanbul Sanayi Odası (İSO), Türk Amerikan İşadamları Derneği, Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği (TSRŞB), Türkiye Bankalar Birliği, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB), Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD), Risk Yönetim Şirketleri ve Sigorta sektörü’nün Temsilcileri ve bu sektörlere hizmet veren tüm kuruluşlar katılacaklardır.

Yerel ve Küresel dünyada ilaç ve kimya sektörü yatırımlarının artmasına paralel olarak risklerden korunmaya veya azaltmaya yönelik risk yönetimi konusu ile ilgilenen girişim, sınai, hizmet dünyasının ve sigorta sektörünün değişen pazar koşullarına nasıl uyum sağlamaları gerektiğini gösteren paneller, sunumlar, dünyanın ve Türkiye’nin lider yatırımcıları ve uzmanları tarafından katılımcılara aktarılacak.

 

Organizasyon başvuru işlemleri için buraya tıklayınız:

Paylaş: