KİPLAS’TAN “İYİ UYGULAMA” ÖDÜLLERİ

Paylaş:

KİPLAS’tan “KİPLAS İş Sağlığı ve Güvenliği İyi Uygulama Ödülleri”

Son Başvuru Tarihi: 1 Mart 2019

KİPLAS, “KİPLAS İş Sağlığı ve Güvenliği İyi Uygulama Ödülleri” düzenliyor. 1 Kasım 2018-1 Mart 2019 tarihleri yapılacak başvuruların ardından en iyi uygulamalara 6-10 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenlenecek törenle ödülleri verilecek.

Kimya iş kolunun çeşitli alt sektörlerinde faaliyet gösteren KİPLAS, üye işyerlerinde, tehlikeli maddelerin yönetimi ile iş sağlığı ve güvenliği alanındaki organizasyonun, katılımın ve uygulamaların önemi konusundaki farkındalığı artırmak amacıyla “KİPLAS İş Sağlığı ve Güvenliği İyi Uygulama Ödülleri” organize ediyor.

Türkiye Cumhuriyeti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü Başkanlığından Başkan Yardımcısı, Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı İstanbul Grup Başkanlığı’ndan İş Müfettişi ile TÜV Rheinland Türkiye Genel Müdürü’nün de yer alacağı 7 kişilik Jürinin değerlendireceği ödül programında dereceye giren uygulamalar için, İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası olarak kutlanan 6-10 Mayıs 2019 tarihleri arasında ödül töreni düzenlenecek.

İşyerinizde uygulanmış ve somut hedeflere ulaşmış olan iyi uygulamalar kapsamında yapılacak olan “KİPLAS İSG İyi Uygulama Ödülleri” ne başvurularınızı, ekte yer alan başvuru formu doldurularak ve gerekli destekleyici dokümanlar ile birlikte posta ya da elden teslim yoluyla Sendikamıza yapabilirsiniz.

‘’KİPLAS İSG İyi Uygulama Ödülleri” için başvuru süreci 01 Kasım 2018 tarihi itibariyle başlayacak olup, 31 Ocak 2019 tarihi mesai bitimine kadar devam edecek.

KİPLAS İSG İyi Uygulama Ödülleri Başvuru ve Değerlendirme Prosedürü için tıklayınız.

Ek-1 Başvuru Formu için tıklayınız.

Ek-2 Değerlendirme Tablosu için tıklayınız.

Bilgi için:

Seçil Utku Şahintürk- secil.utku@kiplas.org.tr

Volkan Doğan- volkan.dogan@kiplas.org.tr

Paylaş: