KİPLAS’TA YENİ SEMİNER YAPILDI

Paylaş:

KİPLAS’ta ‘’ İSG Uygulamalarında Güncel Sorunların Çözümü’’ konulu seminer yapıldı.

KİPLAS İş Güvenliği Uzmanları ve Hukukçuları tarafından verilen ‘’İşletmelerde İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamalarında Güncel Sorunlar ve Çözümleri Semineri’’ üye firmaların temsilcilerinin katılımıyla KİPLAS Konferans Salonunda gerçekleşti.

KİPLAS Teknik İşler ve Eğitim Biriminden Teknik İşler ve Eğitim Birimi Sorumlusu Seçil UTKU ŞAHİNTÜRK, Teknik İşler ve Eğitim Birimi Baş Müşaviri Erol ÇİLELİ, İş Güvenliği Uzmanı/Çevre Yüksek Mühendisi Volkan DOĞAN ile Kimyager/ İş Güvenliği Uzmanı Özlem DEMİR tarafından verilen seminerde İş yerinde görevlendirilmiş olan İş Güvenliği Uzmanı yetki ve sorumluluklarını düzenleyen yönetmelik, İşletmede yapılacak olan proje çalışmalarında İş Güvenliği Uzmanının görüşünün alınması ve projede onayının bulunması, Performans Değerlendirme Sistemi, Sivil Savunma Planları konuları ele alındı.

Seminer KİPLAS Hukukçularının da iştirakiyle gerçekleşen katılımcıların sorularının yanıtlandığı tartışma paneli ile sona erdi.

KİPLAS üyeleri için ücretsiz olan eğitim ve bilgilendirme seminerleri yıl boyunca düzenlenmeye devam edecek. Seminerler ile ilgili ayrıntılı bilgi için sendikamızla iletişime geçebilirsiniz.

kiplas@kiplas.org.tr Tel: 216 651 49 00

Paylaş: