KİPLAS’TA YENİ SEMİNER

Paylaş:

KİPLAS 23 Mayıs 2019 tarihinde ‘’ İSG Uygulamalarında Güncel Sorunların Çözümü’’ konulu bir seminer düzenliyor.

KİPLAS üyeleri için ücretsiz olacak seminer 23 Mayıs Perşembe günü saat 13.00’de KİPLAS Konferans Salonunda yapılacak.

KİPLAS İş Güvenliği Uzmanları ve Hukukçuları tarafından 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili yönetmeliklerin uygulamalarında karşılaşılan hukuki ve teknik sorunların çözümlerine yönelik öneriler geliştirilmesi amacıyla düzenlenmesi planlanan seminere, özellikle, İşletmelerin İş Güvenliği Uzmanı (tam zamanlı ya da kısmi süreli), İSG Yönetim Temsilcileri, Çevre Sorumluları, Tehlikeli Madde Güvelik Danışmanı, İnsan Kaynakları Yöneticileri, Yangın Danışmanlarının katılmalarının fayda getireceği düşünülüyor.

KİPLAS “Koruyuculuk” misyonu çerçevesinde verdiği hizmetler kapsamında İş Sağlığı ve Güvenliği alanında hem teknik hem de hukuki konularda 3.Göz bağımsız denetim mekanizması gibi çalışarak üyelerine destek veriyor. Bu kapsamda ayrıca Kocaeli/Gebze Kimya İhtisas Organize Sanayi Bölgesi GEBKİM ile geliştirilen işbirliği çerçevesinde GEBKİM’de faaliyet gösteren işyerlerinde 2014 yılından bu yana 3.Göz Bağımsız Denetim hizmeti gerçekleştiriliyor.

SEMİNER PROGRAMI

13:00 – 13:30 Kayıt
13:30 – 13:45 Açılış Konuşmaları
13:45 – 15:00 İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamalarında Yaşanan Güncel Sorunlar ve Çözüm Önerileri
15:00 – 15:30 Çay-Kahve Molası
15:30 – 16:30 Tartışma Paneli ve Kapanış

NOT: Söz konusu seminerde işletmenizde karşılaştığınız ve cevaplandırılmasını istediğiniz soruları secil.utku@kiplas.org.tr adresine önceden de gönderebilirsiniz.

Paylaş: