KİPLAS’ın 50 kuruluş yılını kutlamak için düzenlenen akşam yemeği The Ritz Carlton İstanbul’da gerçekleşti.

Paylaş:

Sendikamızın 50. Kurulu yılı etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen akşam yemeği The Ritz Carlton İstanbul’da yapıldı. Katılımın oldukça yüksek olduğu gece saat 19’da kokteyl ile başladı. Çalışma hayatımızın pek çok değerli ismi kokteyl sırasında oldukça keyifli sohbetler ederken, anılarını da tazeleyerek hoşça vakit geçirdiler.

Türkiye’nin ve dünyanın sayılı kimya, petrol, petrokimya, plastik ve lastik firmalarının üst düzey yöneticileri de sektördeki meslektaşlarıyla fikir alışverişi yapma olanağı buldular.

KİPLAS Başkanı ve TİSK Onursal Başkanı Refik Baydur ve TİSK Başkanı Tuğrul Kudatgobilik’in konuşmalarının ardından akşam yemeğine geçildi.

Program ise gecede sahne alan Golden Trombone grubunun sürpriziyle açıldı. Salona 10. Yıl marşını çalarak giren grup üyeleri, gece boyunca sergiledikleri performanslarıyla konuklara sıcak ve neşeli saatler yaşattılar.

Gecede KİPLAS üyesi tüm işyerlerine üyelik yıllarını da ifade eden birer şükran plaketi verildi. Ayrıca TİSK Başkanı Tuğrul Kudatgobilik, TİSK Genel Sekreteri Bülent Pirler, eski KİPLAS Genel Sekreteri Zühal Baydur, KİPLAS Başkanı Refik Baydur, eski Petrol-İş Başkanı Ziya Hepbir, Prof. Dr. Metin Kutal, Prof Dr. Münir Ekonomi ve Prof. Dr. Toker Dereli’ye de KİPLAS Yönetimi tarafından Türk Çalışma hayatına yaptıkları katkılardan dolayı birer plaket verildi.

KİPLAS’ın sanata açılan yüzü Kiplas Sanat Galerisi’nde sergisi yer almış olan pek çok sanatçının da katıldığı gecede çalışma hayatımızın temsilcileri, eski ve yeni sendikacılar ile aralarında Mustafa Kalemli ve Yıldırım Akbulut gibi eski bürokratların da olduğu konuklar unutulmayacak bir gece geçirdiler.

Başkan Refik Baydur ve eski Başbakanlarımızdan Yıldırım Akbulut’un birlikte kestikleri 50. Yıl pastasının ardından konuklar, Golden Trombone grubunun programıyla, ilerleyen saatlere kadar gecenin tadını çıkarmaya devam ettiler.

Yemeğe katılan konuklara ayrıca KİPLAS Başkanı Refik Baydur’un yazdığı “Mucizeyi Yaratan Adam Mustafa Kemal” adlı kitap ile KİPLAS’ın 50. Yılı için hazırlanan “Yarım Asırlık Çınar KİPLAS ve Türkiye’nin Son 50 Yılı” adlı yayınlar hediye edildi.

Paylaş: