KİPLAS YÖNETİMİNDEN GEBKİM LİSESİ’NE ZİYARET

518
0
Paylaş:

KİPLAS Yönetim Ekibi, 10 Ekim 2019 Perşembe günü Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ve GEBKİM Yönetim Kurulu Üyeleriyle bir araya gelerek GEBKİM Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.

KİPLAS’ın da kurucuları arasında yer aldığı GEBKİM Eğitim, Araştırma ve Sağlık Vakfı tarafından yaptırılan ve desteklenen GEBKİM MTAL’ye yapılan ziyarette Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy ile birlikte KİPLAS Yönetiminden Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kocagül, Başkan Vekilleri Erol Kiresepi ve Feridun Uzunyol, Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Şükrü Ergün ve Mehmet Yılmaz, GEBKİM Yönetim Kurulu Başkanı ve KİPLAS Denetleme Kurulu Başkanı Vefa İbrahim Aracı, Disiplin Kurulu Başkanı Mois Kohen, Disiplin Kurulu Üyesi Hasan Şerefhan ve Genel Sekreter Av. Saadet Ceylan yer aldı.

Öğle yemeğinin ardından gerçekleşen ziyaret sırasında GEBKİM MTAL Müdürü Hakan Çelik de heyete eşlik ederek okulla ilgili bilgiler verdi.

Okul Yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler tarafından karşılanan Heyet, 2016 yılında vefat eden KİPLAS Eski Başkanı Refik Baydur’un adını taşıyan Kimya ve Endüstriyel Otomasyon Laboratuvarını da ziyaret etti. Ziyaret sırasında duygu dolu anlar yaşandı.

Ziyaret kapsamında okul tarafından düzenlenen Köster Masa Tenisi Turnuvası’nda dereceye giren öğrencilere Vali Hüseyin Aksoy, KİPLAS Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kocagül ileGEBKİM Yönetim Kurulu Başkanı ve KİPLAS Denetleme Kurulu Başkanı Vefa İbrahim Aracı tarafından ödülleri verildi.

GEBKİM MTAL’ye yapılan ziyaretin ardından KİPLAS Yönetim Kurulu Toplantısı da GEBKİM OSB Yönetim Merkezi’nde gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Toplantısı’nda KİPLAS’ın devam eden çalışmaları hakkında bilgi verilerek önümüzdeki döneme yönelik hedefler üzerinde görüş dile getirildi.

KİPLAS heyeti, GEBKİM OSB içindeki Taste Pure Black Cafe’nin açılışını yaparak ziyaretini tamamladı.

Paylaş: