KİPLAS Yönetim Kurulu üyeleri GEBKİM’ deydi

Paylaş:

Türkiye Kimya Petrol Lastik ve Plastik Sanayii İşverenleri Sendikası KİPLAS’ın Yönetim Kurulu Üyeleri GEBKİM Kimya V Organize Sanayii Bölgesini ziyaret etti.

Hem Organize Sanayi Bölgesinde gelinen son noktayı yerinde görmek için GEBKİM yönetiminden davet alan KİPLAS yönetim Kurulu üyeleri KİPLAS Yönetim Kurulu olağan toplantısını da GEBKİM ‘de gerçekleştirdi.

8 Temmuz 2014 Salı günü gerçekleştirilen ziyarette KİPLAS Yönetim Kurulu Başkanı Refik Baydur, TİSK ve KİPLAS Yönetim Kurulu Başkan Vekili Erol Kiresepi, üyeler Ünsal Hekiman, Feridun Uzunyol, Selçuk Aksoy ve Sabri Acar ile KİPLAS Genel Sekreteri Av. Saadet Ceylan, KİPLAS Teknik İşler ve Eğitim Sorumlusu ve KİTEM Yöneticisi Seçil Utku Şahintürk de hazır bulundu.

GEBKİM Bölge Müdürü Deniz Delioğlu’nun refakatinde saha gezisi yapan KİPLAS heyeti Delioğlu’ndan bölgeye ilişkin bilgiler aldı. Öğleden önce gerçekleştirilen saha ziyaretinde KİPLAS üyesi Santa Farma İlaç Sanayi A.Ş. Üretim ve Ar-Ge Tesisi inşaatı da ziyarete dildi. Temeli 2012 yılın Eylül ayında atılan tesisin son durumu hakkında bizzat Erol Kiresepi’ den bilgi alan heyet tesisin inşaat alanları dışında kalan tamamlanmış bölümlerini gezdi.

Öğleden önceki programın son durağı GEBKİM’ de kurulan ve MYK yetkilendirmesi tamamlanmak üzere olan mesleki yeterliliğe dayalı belgelendirme çalışmalarında kullanılacak KİTEM Boya Üretim ve Kimya Laboratuvarı Uygulama Sınav alanları oldu.

Saha gezisinin bu son durağında heyet üyeleri KİTEM yöneticisi Seçil Utku Şahintürk’ten bilgi aldı.

Öğleden sonra GEBKİM merkezinde KİPLAS yönetim Kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Günün sonunda KİPLAS heyeti ziyarete dair memnuniyetini ifade ederek GEBKİM yöneticilerine misafirperverliklerinden ötürü teşekkürlerini sunarak bölgeden ayrıldı.

Paylaş: