KİPLAS PERİYOD 3. Sayısı ile Yayında

Paylaş:

KİPLAS Periyod’un Temmuz 2018 sayısı yayımlandı. KİPLAS’ın süreli yayını Periyod sektör ile alakalı haberleri, güncel gelişmeleri, çalışma hayatını kısacası Kimya’yı okuyucusu ile buluşturmaya devam ediyor.

KİPLAS Periyod’un bu sayısında İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç,  Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Gülsün, Toyo Matbaa Mürekkepleri CEO’su Yakup Benli, PolinWaterparks Yönetim Kurulu üyesi Şöhret Pakiş, Mesleki Yeterlilik Kurumu Meslek Standartları Dairesi Başkanı Yaprak Akçay Zileli ile röportajlar yer aldı.

Dosya konusu olarak Boya Sektörünün ele alındığı Periyod’da Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yiğitbaşı, Jotun Orta Avrupa ve Orta Asya’dan Sorumlu Başkan yardımcısı Şükrü Ergün ve Hempel Türkiye Direktörü Mehmet Uygur’un görüşlerine yer verildi.

Vergi ve Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin Kanun, Kimya sektöründeki teşvikler, küresel ekonominin yeni tehdidi ticaret savaşları, lojistiğin Kimya sanayisindeki rolü ve  Deloitte tarafından hazırlanan 2018 İK Trendleri raporu KİPLAS Periydod’un ilgi çekici diğer konuları arasında yer alıyor.

KİPLAS Periyod’un yeni sayısına ulaşmak için…

KİPLAS Periyod’un tüm sayılarına ulaşmak için…

Paylaş: