KİPLAS İSO İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SEMPOZYUMU’NA KATILDI

74
0
Paylaş:

KİPLAS, İstanbul Sanayi Odası (İSO) ve TOSH+EXPO işbirliği ile 14-17 Mayıs 2022 tarihleri arasında, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen ‘’4.Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı ile İSO İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu’’na katıldı.

KİPLAS Teknik İşler ve Eğitim Birimi’nden İş Güvenliği Uzmanı Özlem Demir, Sempozyum kapsamında 16 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilen ‘’Kimyasallarla Çalışmada Sağlık ve Güvenlik’’ oturumunda, ‘’İSG Uygulamalarında En Çok Karşılaşılan Sorunlar ve İyi Uygulama Örnekleri’’ başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. Demir sunumunda, KİPLAS tarafından gerçekleştirilen 3. Göz İSG Denetimlerinde en çok karşılaşılan sorunlara değinerek yapılan denetimlerde işletmelerde görülen uygunsuzluklara ilişkin bilgi aktardı.

Açılışı İSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sadık Ayhan Saruhan ve Messe Düsseldorf Üst Düzey Yöneticisi Petra Cullman tarafından yapılan Sempozyumda, 22 oturum gerçekleştirildi. Alanında uzman konuşmacılar, katılımcılara iş sağlığı ve güvenliğinin yanı sıra çalışma hayatına dair birçok farklı konuda birikimlerini aktardılar.

Paylaş: