KİPLAS İSG İYİ UYGULAMA ÖDÜLLERİ’NİN BAŞVURU SÜRESİ UZATILDI

Paylaş:

KİPLAS 2. İş Sağlığı ve Güvenliği İyi Uygulama Ödülleri’nin başvuru süresi 2 Mart 2020 Pazartesi günü saat 18.00’e kadar uzatıldı.

Son Başvuru Tarihi: 2 Mart 2020

KİPLAS üyesi işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği alanındaki organizasyonun, katılımın ve uygulamaların önemi konusundaki farkındalığı artırmak amacıyla geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz geleceğe dair ümit veren ilk yarışmanın heyecanını ileriye taşımak ve uzun yıllara yayılacak bir gelenek haline getirmek kararlılığıyla bu yıl “KİPLAS İş Sağlığı ve Güvenliği İyi Uygulama Ödülleri” yarışmasının 2.’sini düzenliyoruz.

Yarışma sonuçları 2020 yılının Mayıs ayında ilan edilecek. Organizasyonda dereceye giren katılımcılara ödülleri düzenlenecek ödül töreniyle takdim edilecek. KİPLAS bu organizasyonu daha geniş katılımcı sayısını hedefleyerek her yıl yapmayı ve geleneksel hale getirmeyi amaçlıyor.

Türkiye Cumhuriyeti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Temsilcisi, Türkiye Cumhuriyeti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı Temsilcisi, TÜV Rheinland Türkiye Genel Müdürü, Özlem Akademi Genel Müdürü, KİPLAS Teknik İşler ve Eğitim Birimi Sorumlusu ve 2 Akademisyenden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek olan iyi uygulamalar birinci, ikinci ve üçüncü olarak derecelendirilecek.

İşyerinizde uygulanmış ve somut hedeflere ulaşmış olan iyi uygulamalar kapsamında yapılacak olan “KİPLAS İş Sağlığı ve Güvenliği İyi Uygulama Ödülleri” yarışmasına başvurularınızı aşağıda yer alan Başvuru Formunu doldurularak ve gerekli destekleyici dokümanlar ile birlikte posta ya da elden teslim yoluyla Sendikamıza yapabilirsiniz.

KİPLAS İSG İyi Uygulama Ödülleri için 9 Ekim 2019’da başlayan başvurular 2 Mart 2020 Pazartesi günü saat 18:00’e kadar devam edecek.

KİPLAS II. İSG İyi Uygulama Ödülleri Yarışma Koşulları ve Başvuru Formu için tıklayınız.

Bilgi için:
Seçil Utku Şahintürk- secil.utku@kiplas.org.tr
Volkan Doğan- volkan.dogan@kiplas.org.tr
Özlem Demir-ozlem.demir@kiplas.org.tr

Paylaş: