KİPLAS II. İSG İYİ UYGULAMA ÖDÜLLERİ BAŞVURULARI BAŞLADI

Paylaş:

KİPLAS II. İş Sağlığı ve Güvenliği İyi Uygulama Ödülleri başvuruları 9 Ekim’de başladı.

Son Başvuru Tarihi: 31 Ocak 2020

KİPLAS üyesi işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği alanındaki organizasyonun, katılımın ve uygulamaların önemi konusundaki farkındalığı artırmak amacıyla geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz geleceğe dair ümit veren ilk yarışmanın heyecanını ileriye taşımak ve uzun yıllara yayılacak bir gelenek haline getirmek kararlılığıyla bu yıl “KİPLAS İş Sağlığı ve Güvenliği İyi Uygulama Ödülleri” yarışmasının 2.’sini düzenliyoruz.

KİPLAS İSG İyi Uygulama Ödülleri için 9 Ekim’de başlayan başvurular 31 Ocak 2020 Cuma günü saat 18:00’e kadar devam edecek.

Yarışma sonuçları 2020 yılının Mayıs ayında ilan edilecek. Ardından, tarihi yarışma sonuçlandığında açıklanacak olan ödül töreniyle dereceye giren katılımcılara ödülleri takdim edilecek.

Türkiye Cumhuriyeti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Temsilcisi, Türkiye Cumhuriyeti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı Temsilcisi, TÜV Rheinland Türkiye Genel Müdürü, Özlem Akademi Genel Müdürü, KİPLAS Teknik İşler ve Eğitim Birimi Sorumlusu ve 2 Akademisyenden oluşan jüri tarafından değerlendirilecek olan iyi uygulamalar birinci, ikinci ve üçüncü olarak derecelendirilecek.

İşyerinizde uygulanmış ve somut hedeflere ulaşmış olan iyi uygulamalar kapsamında yapılacak olan “KİPLAS İş Sağlığı ve Güvenliği İyi Uygulama Ödülleri” yarışmasına başvurularınızı aşağıda yer alan Başvuru Formunu doldurularak ve gerekli destekleyici dokümanlar ile birlikte posta ya da elden teslim yoluyla Sendikamıza yapabilirsiniz.

KİPLAS II. İSG İyi Uygulama Ödülleri Yarışma Koşulları ve Başvuru Formu için tıklayınız.

Bilgi için:

Seçil Utku Şahintürk- secil.utku@kiplas.org.tr

Volkan Doğan- volkan.dogan@kiplas.org.tr

Özlem Demir-ozlem.demir@kiplas.org.tr

Paylaş: