KİPLAS İLK WEBİNARINI GERÇEKLEŞTİRİYOR

Paylaş:

COVID – 19 salgını ile birlikte birçok yeni ve farklı uygulama da hayatımıza girmeye başladı. Son dönemde toplantılar, eğitimler, konferanslar ve seminerler online platformlar üzerinden yapılmaya başlandı. Bu bağlamda KİPLAS da Zoom üzerinden sektörümüzü ve çalışma hayatını ilgilendiren konularda webinarlar düzenleyecek.

KİPLAS, ilk webinarını ‘’Yeni Normalde İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları’’ konusunda düzenliyor.

KİPLAS tarafından düzenlenen ‘’Yeni Normalde İşyerlerinde İSG Uygulamaları’’ webinarı Türkiye Cumhuriyeti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nden üst düzey yetkililerin katılımıyla 17 Haziran 2020 Çarşamba günü saat 14:00’te Zoom üzerinden gerçekleşecek.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sonrasında girdiğimiz ve “Yeni Normal” olarak adlandırılan bu dönemde çalışma düzenlerinde değişiklikler yaşanıyor ve iş yerlerinde çalışanların sağlığını korumak amacıyla birçok önlem alınıyor.

Sahada güvenli bir ortam oluşturmak için çalışanlar ile yetkili otoriteyi bir araya getirerek sıklıkla karşılaşılan sorunlara ilk ağızdan çözüm bulmak üzere gerçekleştirilecek webinarın, üyelerimizin iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerinin katılımı ile oluşturulması planlanan “KİPLAS İSG Çalışma” grubu çalışmaları için de başlangıç olması hedefleniyor.

Katılımınıza ilişkin bilgiyi ozlem.demir@kiplas.org.tr adresine 16 Haziran 2020 tarihine kadar göndermenizi rica ederiz. Webinarın linki ve programı katılım bilgilerinizi gönderdikten sonra mail adresinize gönderilecektir.

Paylaş: