KİPLAS Ekibi Veritas’taydı

Paylaş:

KİPLAS Saha Denetimleri Devam Ediyor

KİPLAS Teknik İşler ve Eğitim Birimi bu kez Çerkezköy/Tekirdağ’da otomotiv yan sanayi alanında faaliyet gösteren üyemiz VERİTAS Otomotiv San. Ltd. Şti.’de, 6-7 Haziran 2018 tarihlerinde, iş sağlığı ve güvenliği kapsamında bağımsız denetim gerçekleştirdi.

Denetimin 6 Haziran 2018’deki açılış toplantısına, VERİTAS Otomotiv San. Ltd. Şti.’den Kalite Müdürü ve İş Güvenliği Uzmanı Hasan Emre Küçük, İnsan Kaynakları Sorumlusu Neslihan Gök ile KİPLAS’tan Teknik İşler Başdanışmanı Erol Çileli, Teknik İşler ve Eğitim Birimi Sorumlusu Seçil Utku Şahintürk ve İş Güvenliği Uzmanı Volkan Doğan katıldı. Denetim programı, açılış toplantısının ardından dokümanların kontrolü ile devam etti.

İkinci gün, KİPLAS Teknik İşler ve Eğitim Birimi Ekibi ve VERİTAS’tan iş güvenliği uzmanı  Hasan Emre Küçük’ün katılımıyla işletme sahası ile ilgili tespitler ve öneriler çalışması yapılmasının ardından kapanış toplantısı ile denetim programı tamamlandı.

KİPLAS’ın üyelerine ücretsiz olarak verdiği eğitim ve denetimler planlamalar doğrultusundan yıl boyunca aralıksız devam ediyor.

Paylaş: