KİPLAS EKİBİ TRİSTONE’DAYDI

Paylaş:

KİPLAS Teknik İşler ve Eğitim Birimi, Almanya merkezli Tristone Flowtech Group bünyesinde faaliyet gösteren otomotiv yan sanayi ürünleri üreten üyemiz Tristone Flowtech İstanbul Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.’ye 8-9 Mayıs 2019 tarihleri arasında iş sağlığı ve güvenliği kapsamında bağımsız Saha Denetimi ziyaretinde bulundu.

KİPLAS tarafından “3. Göz Bağımsız İSG Denetimleri” kapsamında Tristone Flowtech İstanbul Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne yapılan ziyaretin 8 Mayıs sabahı açılış toplantısına, Tristone Flowtech İstanbul Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Hakan UZLAŞIK, Bakım Müdürü Hülya KABAK, İnsan Kaynakları Müdürü Zakir DURMUŞ, Üretim Müdürü Tolga GİDER, Sürekli İyileştirme Müdürü Mehmet ŞANLI, Satınalma Müdürü Gürkan HÜRYILMAZ, Üretim Şefi Kadir ÖNEY ile Kalite Şefi ve İş Güvenliği Uzmanı Ramazan ÇEVİK katılırken, KİPLAS’tan Teknik İşler ve Eğitim Birimi Sorumlusu Seçil UTKU ŞAHİNTÜRK, Teknik İşler Başdanışmanı Erol ÇİLELİ ve İş Güvenliği Uzmanı Özlem Demir katıldılar. Denetim programı, açılış toplantısının ardından ilgili dokümanların kontrolü ile devam etti.

Bağımsız saha denetiminin ikinci gününde, KİPLAS Teknik İşler ve Eğitim Birimi Ekibi ve Tristone’dan İş Güvenliği Uzmanı  Emre Kızıl, Bakım Müdürü Hülya Kabak’ın katılımıyla işletme sahası gezilerek ilgili tespitler ve öneriler çalışması yapılmasının ardından kapanış toplantısı ile denetim programı tamamlandı.

KİPLAS’ın üyelerine ücretsiz olarak verdiği eğitim ve denetimler planlamalar doğrultusundan yıl boyunca devam edecek.

Paylaş: