KİPLAS EKİBİ TOYO’DAYDI

Paylaş:

KİPLAS’ın ”3.Göz Bağımsız Saha Denetimleri” devam ediyor.

KİPLAS Teknik İşler ve Eğitim Birimi, Japonya merkezli TOYOINK GROUP bünyesinde Manisa’da her tür baskı tekniği için matbaa mürekkebi ve yardımcı ürünler üreten üyemiz TOYO Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. A.Ş.’ye 18-19 Ekim 2018 tarihleri arasında iş sağlığı ve güvenliği kapsamında bağımsız Saha Denetimi ziyaretinde bulundu.

KİPLAS tarafından ‘’3. Bağımsız Saha Denetim Sistemi’’ kapsamında TOYO Matbaa Mürekkeplerine yapılan ziyaretin 18 Ekim 2018’deki açılış toplantısına TOYO Matbaa Mürekkepleri San. ve Tic. A.Ş. CEO’su Yakup BENLİ, Yönetim Sistemleri Direktörü Burcu ATALAY, Teknik Emniyet ve Çevre Biriminden Ekip Lideri Özgür BALABAN, Ekip Personeli Osman ULUKAN, İnsan Kaynakları Müdürü Ferdi DOĞDU, Teknik Müdür Sedat SERT ile Üretim Ekip Lideri Hüseyin YILDIRIM katılırken KİPLAS’tan Teknik İşler Başdanışmanı Erol ÇİLELİ, Ege Bölge Temsilcisi Av. Cem BEŞERLER, Teknik İşler ve Eğitim Birimi Sorumlusu Seçil Utku ŞAHİNTÜRK, İş Güvenliği Uzmanları Volkan DOĞAN ile Özlem DEMİR katıldılar. Denetim programı, açılış toplantısının ardından ilgili dokümanların kontrolü ile devam etti.

Bağımsız saha denetiminin İkinci gününde, KİPLAS Teknik İşler ve Eğitim Birimi Ekibi ve TOYOINK adına Teknik Emniyet ve Çevre Ekibi, Teknik Ekip, Yönetim Sistemleri Ekibi katılımıyla işletme sahası ve faaliyetleri ile ilgili tespitler ve öneriler çalışması yapılmasının ardından kapanış toplantısı ile denetim programı tamamlandı.

KİPLAS’ın üyelerine ücretsiz olarak verdiği eğitim ve denetimler planlamalar doğrultusundan yıl boyunca aralıksız devam edecek.

Paylaş: