KİPLAS EKİBİ TİMSAN’DAYDI

Paylaş:

KİPLAS’ın ”3. Göz Bağımsız İSG Denetimleri” devam ediyor.

KİPLAS Teknik İşler ve Eğitim Birimi, faaliyetlerini İstanbul Sancaktepe’deki fabrikasında yürüten, makine imalatı yapan üyemiz Timsan Hidrolik-Pnömatik A.Ş.’ye 18-19 Eylül 2019 tarihleri arasında iş sağlığı ve güvenliğine yönelik bağımsız saha denetimi ziyaretinde bulundu.

KİPLAS tarafından “3. Göz Bağımsız İSG Denetimleri” kapsamında TİMSAN’a yapılan ziyaretin 18 Eylül 2019’deki açılış toplantısına TİMSAN Finans Müdürü Ayhan Sözbir, İşyeri Hekimi Dr. Ahmet Emin Cankat, İş Güvenliği Uzmanı Eda Çimen katılırken KİPLAS’tan Teknik İşler Başdanışmanı Erol Çileli, Teknik İşler ve Eğitim Birimi Sorumlusu Seçil Utku Şahintürk, İş Güvenliği Uzmanları Volkan Doğan ile Özlem Demir katıldılar. Denetim programı, açılış toplantısının ardından ilgili dokümanların kontrolü ile devam etti.

Bağımsız saha denetiminin 19 Eylül’deki İkinci gününde, KİPLAS Teknik İşler ve Eğitim Birimi Ekibi ve TİMSAN Ekibinin katılımıyla işletme sahası ve faaliyetleri ile ilgili tespitler ve öneriler çalışması yapılmasının ardından kapanış toplantısı ile denetim programı tamamlandı.

KİPLAS’ın üyelerine ücretsiz olarak verdiği eğitim ve denetimler planlamalar doğrultusundan yıl boyunca aralıksız devam edecek.

Paylaş: