KİPLAS EKİBİ PETLAS’DAYDI

Paylaş:

KİPLAS Teknik İşler ve Eğitim Birimi, faaliyetlerini Kırşehir’de bulunan fabrikasında yürüten, motorlu taşıt lastikleri üreten üyemiz Petlas Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye 26-28 Haziran 2019 tarihleri arasında iş sağlığı ve güvenliği kapsamında bağımsız Saha Denetimi ziyaretinde bulundu.

KİPLAS tarafından “3. Göz Bağımsız İSG Denetimleri” kapsamında Petlas Lastik San. ve Tic. A.Ş.’ye yapılan ziyaretin 26 Haziran sabahı açılış toplantısına, Petlas Lastik San. ve Tic. A.Ş.’den İSG Şefi Altuğ Güzelküçük, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Mikail Küçük, Çevre Mühendisi ve İSG Uzmanı Şule Pekbak, İş Güvenliği Uzmanı İlyas Demirkan, İş Güvenliği Uzmanı Murat Aydın katılırken KİPLAS’tan Teknik İşler Başdanışmanı Erol Çileli, İş Güvenliği Uzmanı/Çevre Yüksek Mühendisi Volkan Doğan ve Kimyager/ İş Güvenliği Uzmanı Özlem Demir katıldılar. Denetim programı, açılış toplantısının ardından ilgili dokümanların kontrolü ile devam etti.

Bağımsız saha denetiminin ikinci ve üçüncü günlerinde, KİPLAS Teknik İşler ve Eğitim Birimi Ekibi ve Petlas’dan Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı Mikail Küçük, Çevre Mühendisi ve İSG Uzmanı Şule Pekbak, İş Güvenliği Uzmanı Murat Aydın ile İş Güvenliği Uzmanı İlyas Demirkan’ın katılımıyla işletme sahası gezilerek ilgili tespitler ve öneriler çalışması yapılmasının ardından kapanış toplantısı ile denetim programı tamamlandı.

KİPLAS’ın üyelerine ücretsiz olarak verdiği eğitim ve denetimler planlamalar doğrultusundan yıl boyunca devam edecek.

Paylaş: