KİPLAS EKİBİ ELBA BANT’DAYDI

Paylaş:

KİPLAS’ın ”3. Göz Bağımsız İSG Denetimleri” kaldığı yerden devam ediyor.

KİPLAS Teknik İşler ve Eğitim Birimi, faaliyetlerini Çerkezköy’deki fabrikasında yürüten, bant üretimi yapan üyemiz Elba Bant San. ve Tic. A.Ş.’ye 28-29 Ağustos 2019 tarihleri arasında iş sağlığı ve güvenliğine yönelik bağımsız saha denetimi ziyaretinde bulundu.

KİPLAS tarafından “3. Göz Bağımsız İSG Denetimleri” kapsamında Elba Bant’a yapılan ziyaretin 18 Ekim’deki çılış toplantısına Elba Bant İdari İşler Müdürü Erhan DEMİRCAN, Üretim Müdürü Saadet TÜRK, Makine Mühendisi İsmail Sarun, Alt İşveren İş Güvenliği Uzmanı Hande UYAR, İş Güvenliği Uzmanı Ahmet ŞİRİKÇİ katılırken KİPLAS’tan Teknik İşler Başdanışmanı Erol ÇİLELİ, Teknik İşler ve Eğitim Birimi Sorumlusu Seçil Utku ŞAHİNTÜRK, İş Güvenliği Uzmanları Volkan DOĞAN ile Özlem DEMİR katıldılar. Denetim programı, açılış toplantısının ardından ilgili dokümanların kontrolü ile devam etti.

Bağımsız saha denetiminin İkinci gününde, KİPLAS Teknik İşler ve Eğitim Birimi Ekibi ve Elba Bant Ekibinin katılımıyla işletme sahası ve faaliyetleri ile ilgili tespitler ve öneriler çalışması yapılmasının ardından kapanış toplantısı ile denetim programı tamamlandı.

KİPLAS’ın üyelerine ücretsiz olarak verdiği eğitim ve denetimler planlamalar doğrultusundan yıl boyunca aralıksız devam edecek.

Paylaş: