KİPLAS İSG EKİBİ BETEK’TEYDİ

Paylaş:

KİPLAS’ın ”3. Göz Bağımsız İSG Denetimleri” devam ediyor.

KİPLAS Teknik İşler ve Eğitim Birimi, üyemiz Betek Boya ve Kimya San. A.Ş.’ye 20-21 Kasım 2019 tarihleri arasında iş sağlığı ve güvenliğine yönelik bağımsız saha denetimi ziyaretinde bulundu.

KİPLAS tarafından “3. Göz Bağımsız İSG Denetimleri” kapsamında Betek Boya’ya yapılan ziyaretin 20 Kasım’daki açılış toplantısına Betek Boya Tesis Müdürleri Tugay Keçeci ve İhsan Şenbayram, SEÇ Müdürü Selim Güray, Bakım ve Proje Müdürü Barış Gündoğdu, İşyeri Hekimi Abdurrahman Kara, Çevre ve Endüstriyel Güvenlik Uzmanları Gizem Teke ve Nazım Yener, İSG ve Yangın Uzmanı Emre Gürtekin, İş Güvenliği Uzmanları Gökhan Yorgun, Nilay Ergin ve Merve Öztürk katılırken KİPLAS’tan Teknik İşler Başdanışmanı Erol Çileli, Teknik İşler ve Eğitim Birimi Sorumlusu Seçil Utku Şahintürk, İş Güvenliği Uzmanları Volkan Doğan ile Özlem Demir katıldılar. Denetim programı, açılış toplantısının ardından ilgili dokümanların kontrolü ile devam etti.

Bağımsız saha denetiminin 21 Kasım’daki İkinci gününde, KİPLAS Teknik İşler ve Eğitim Birimi Ekibi ve Betek Boya Ekibinin katılımıyla işletme sahası ve faaliyetleriyle ilgili tespitler ve öneriler çalışması yapılmasının ardından kapanış toplantısı ile denetim programı tamamlandı.

KİPLAS’ın üyelerine ücretsiz olarak verdiği eğitim ve denetimler, planlamalar doğrultusundan yıl boyunca aralıksız devam edecek.

Paylaş: