KİPLAS 22. Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı.

Paylaş:

Türkiye Kimya, Petrol, Lastik ve Plastik Sanayi İşverenleri Sendikası (KİPLAS) 22. Olağan Genel Kurul Toplantısı üyelerinin ve Kimya Sektörünün önde gelen temsilcilerinin katılımıyla 18 Şubat 2015 Çarşamba günü İstanbul’da gerçekleştirildi.

Kimya Sektörünün önde gelen firmalarını temsil eden KİPLAS’ın bu Genel Kurul toplantısında KİPLAS’ın 2015-2019 faaliyet döneminde görev yapacak Yönetim Kurulu ile Yüksek Danışma Kurulu da seçildi.

Yoğun kar yağışına rağmen geniş bir katılımla gerçekleştirilen toplantıya ayrıca Sendika Temsilcileri, Akademisyenler ve sektör temsilcileri de katıldı.

 

Toplantıda ayrıca KİPLAS Yönetim Kurulu Başkanı ve TİSK Onursal Başkanı Sayın Refik Baydur’un yanı sıra eski TİSK başkanı Tuğrul Kudatgobilik, TİSK Genel Sekreteri Bülent Pirler, Petrol-İş Sendikası Başkanı Mustafa Öztaşkın, Kimya Sektör Platformu (KSP), BOSAD Başkanı Ahmet Faik Bitlis de bulundular.

 

1961 yılından bu yana faaliyet gösteren ve Türkiye’nin en eski İşveren Örgütlenmelerinden biri olan Türkiye Kimya, Petrol, Lastik ve Plastik İşverenleri Sendikası KİPLAS, yurt genelinde faaliyet gösteren güçlü üyeleriyle Türk Kimya Sektöründe yön ve politika belirleyen öncü ve etkin bir işveren sendikasıdır.

Paylaş: