“Yeni Normalde İşyerlerinde İSG Uygulamaları” Webinarı

Paylaş:

Önümüzdeki dönemde işyerlerindeki uygulamaların ele alındığı ‘’Yeni Normalde İşyerlerinde İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları’’ webinarı KİPLAS’ın ev sahipliğinde yapıldı.

Webinar, Türkiye Cumhuriyeti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, Genel Müdür Yardımcısı Furkan Yıldız ve Genel Müdürlük uzmanlarının katılımıyla bugün saat 14:00’te gerçekleşti. Zoom üzerinden gerçekleştirilen webinara KİPLAS üyesi işyerlerinden ve TİSK’e bağlı işveren sendikalarından çok sayıda yönetici ve uzman katıldı.

KİPLAS Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kocagül, KİPLAS Genel Sekreteri Av. Saadet Ceylan ile İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Cafer Uzunkaya’nın açılış konuşmalarıyla başlayan webinarda, Genel Müdür Yardımcısı Furkan Yıldız ‘’COVID-19 Sürecinde Yapılanlar ve Normalleşme Süreçleri’’ başlıklı bir konuşma yaptı ve izleyicilerden gelen soruları yanıtladı.

Genel Müdür Yardımcısının konuşmasının ardından KİPLAS üyesi Polin Su Parkları ve Havuz Sistemleri A.Ş. firmasından İş Güvenliği Uzmanı Yusuf Işık, COVID-19 sürecinde işyerinde alınan önlemler ile ilgili örnekleri içeren bir sunum gerçekleştirdi.

Webinar, KİPLAS Genel Sekreter Yardımcısı Av. Ulaş Yıldız ve İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü yetkililerinin teşekkür konuşmalarıyla sona erdi.

Paylaş: