Global Compact Türkiye Kimya Sektörel Çalıştayı 16 Kasım’da KİPLAS’ta

Paylaş:

Türkiye Kimya, Petrol, Lastik ve Plastik Sanayii İşverenleri Sendikası üyesi ve UN Global Compact imzacısı, Kimya sektörünün öncü kuruluşlarının temsilcilerini bir araya getirmeyi hedefleyen çalıştay 16 Kasım 2015 tarihinde KİPLAS’ ta gerçekleştirilecek.

UN Global Compact, özel sektör işletmelerini evrensel olarak kabul görmüş 10 temel ilkeye uymaya davet etmektedir. Dünyanın her yerinde ise Ulusal Ağlar kanalıyla bu evrensel ilkelerin iş stratejilerinin, operasyonlarının ve kültürünün bir parçası haline gelmesi için çalışmaktadır. Bu doğrultuda faaliyet gösteren Türkiye Ulusal Ağı (Global Compact Türkiye), UN Global Compact sisteminde dünyadaki en büyük on ulusal organizasyondan biridir.

Bu amaçla, 2015 yılında Türkiye Kimya, Petrol, Lastik ve Plastik Sanayii İşverenleri Sendikası üyesi ve UN Global Compact imzacısı, Kimya sektörünün öncü kuruluşlarının temsilcilerini bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Bu toplantı vesilesiyle UN Global Compact ve Global Compact Türkiye tanıtılacak ve Global Compact’ı oluşturan 10 ilke hakkında kapsamlı bilgilendirmede bulunulacaktır. Söz konusu çalıştay 16 Kasım 2015 tarihinde KİPLAS Merkezinde gerçekleştirecektir.

UN Global Compact Türkiye Davet Mektbu İçin tıklayınız…

Çalıştay Gündemi için tıklayınız…

 

Paylaş: