Erol Kiresepi’nin KİPLAS’ta 41. yılı…

1186
0
Paylaş:

KİPLAS Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Uluslararası İşverenler Teşkilatı (IOE) Başkanı ve Santa Farma Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erol Kiresepi’nin KİPLAS yönetimindeki 41. Yılı şerefine KİPLAS’ta küçük bir etkinlik düzenlendi.

KİPLAS Yönetim Kurulu üyeleri ve yönetim takımından, Yönetim Kurulu Başkanı Feridun Uzunyol, Serdar Oran, Selçuk Aksoy, Uğur Bingöl, Yakup Benli, Şükrü Ergün, Selçuk Denizligil ve Mehmet Yılmaz ile KİPLAS fertlerinin katıldığı küçük etkinlikte KİPLAS genel Sekreteri Av. Saadet Ceylan, Erol Kiresepi’ye KİPLAS Yönetimindeki 41. Yılı anısına bir hediye takdim etti. Av. Saadet Ceylan KİPLAS’ta çalışmaya başladığı ilk günden bu yana tanıdığı Erol Kiresepi’yle çalışıyor olmaktan duyduğu gurur ve memnuniyeti dile getirdi.

Takdim sırasında kısa bir konuşma yapan Erol Kiresepi, “liderler kadar ekiplerin de çok önemli olduğunu, işi yapanın ekip olduğunu liderlerin de bunu koordine ettiğini” söyledi. Bir aile olan KİPLAS’ın kendi hayatındaki önemine vurgu yapan Kiresepi, KİPLAS’ta vazife yapmanın kendisi için bir gurur vesilesi olduğunu ifade etti.

KİPLAS Yönetim Kurulu Başkanı Feridun Uzunyol da Erol Kiresepi’nin IOE Başkanlığına vurgu yaparak bunun hem KİPLAS hem de ülkemiz adına büyük bir gurur kaynağı olduğunu söyleyerek KİPLAS’ı daha ileri taşıma amacı doğrultusunda Erol Kiresepi’nin tecrübe ve birikiminin KİPLAS için önemine vurgu yaptı. Bundan sonraki hedefin güçlü yönetim ve ekip anlayışıyla KİPLAS’ı daha yüksek noktalara taşımak olduğunu söyleyerek Erol Kiresepi’yi tebrik etti.

Kutlama ve tebriklerden sonra etkinlik KİPLAS ailesi arasındaki sıcak sohbetlerle devam etti.

Paylaş: