En beğenilen LPG şirketi Aygaz!

Paylaş:

İş dünyasından yaklaşık 1.600 yöneticinin yanıtladığı Capital dergisi anketinde, şirket itibarına etki eden ürün ve hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, güvenilirlik ve şeffaflık gibi kriterler dikkate alındı. Aygaz Genel Müdür’ü Yağız Eyüboğlu, “Büyük mutluluk duyduğumuz bu değerlendirme, en iyi ve en kaliteli hizmeti sunma yarışımızda bizleri daha da ileriye taşıyacaktır” dedi.

Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirliğiyle yarım asrı aşkın süredir tüketiciler tarafından en çok tercih edilen LPG markası olan Aygaz, Capital Dergisi’nin “Türkiye’nin en beğenilen şirketleri” araştırmasında, “LPG Gaz Sektörü”nün en beğenilen şirketi seçildi.

İş dünyasından yaklaşık 1.600 yöneticinin yanıtladığı Capital dergisi anketinde, şirket itibarına etki eden ürün ve hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, güvenilirlik, yönetim, şeffaflık, yenilikçilik, finansal sağlamlık ve çalışan memnuniyeti gibi kriterler dikkate alındı.

Aygaz Genel Müdürü Yağız Eyüboğlu, iş dünyasının saygın yayınları arasında yer alan Capital dergisi tarafından yapılan araştırma sonuçlarının, kendileri açısından ayrı bir önemi olduğunu ifade etti.  Aygaz’ın her gün, her gelir grubundan 100 bini aşkın eve konuk olduğuna işaret eden Yağız Eyüboğlu, “Aygaz olarak her gün 100 binden fazla eve konuk oluyoruz. Capital dergisinin araştırmasında yüzlerce profesyonel tarafından da “LPG Gaz” sektöründe en beğenilen şirket olarak seçilmemizden büyük mutluluk duyuyoruz. Layık görüldüğümüz ödül, tüketiciye en iyi ve en kaliteli ürünü sunma yarışımızda bizlere büyük destek sağlayacaktır” dedi. HABERİN TAMAMI İÇİN…

Paylaş: