EĞİTİMDE KİPLAS VE DELOITTE ACADEMY İŞBİRLİĞİ

Paylaş:

Küreselleşmeyle eş zamanlı olarak tüm dünya ile birlikte Türkiye de baş döndürücü bir hızla değişti. Sanayinin, üretimin ve ticaretin küreselleşmesine paralel olarak gelişen teknoloji işyerlerinde yönetim ve insan kaynakları açısından yepyeni iş yapış biçim ve anlayışlarıyla birlikte aynı iş için aynı kişide farklı uzmanlıklara ihtiyaç duyulmasına da yol açtı.

Bu gerçeklikten hareketle KİPLAS, üyelerinin çalışan eğitimleri ihtiyaçlarına optimum çözümler üretmek amacıyla yeni bir çalışma başlatıyor ve çalışan eğitimleri konusunda uzmanlaşmış Deloitte Academy ile bir araya geliyor.

Kurulduğu 1961 yılından beri Kimya sektöründe faaliyet gösteren üyelerine çok çeşitli alanlarda hizmet veren KİPLAS ile iş insanlarının gelişimleri için gereken eğitimleri yetkin uzman ve akademik kadroları ile veren Deloitte Academy tecrübesinin bileşimiyle ortaya çıkacak sinerjinin üyelerimiz için yüksek oranda katma değer yaratacağına inanıyoruz.

Bu kapsamda düzenlenecek ilk eğitim programımız olan yarım günlük Kriz Yönetimi Eğitimi ön kayıtları 17 Eylül – 01 Ekim 2018 tarihleri arasında alınacaktır. Ekim ayında gerçekleşecek eğitimin bu doğrultuda kesinleşen tarihi ve yeri katılımcılarımıza bildirilecektir.

Ön kayıt için sendikamızdan Seçil UTKU ŞAHİNTÜRK (secil.utku@kiplas.org.tr) ve Volkan DOĞAN volkan.dogan@kiplas.org.tr ile irtibata geçmeniz hususunda bilgilerinizi rica ederiz.

Paylaş: