DYO DÜNYA’yı BOYAMAYA HAZIR

Paylaş:

Dyo boya, 2018 ve sonrası için daha farklı pazarlar ve yeni ürünlerle büyüme hedeflerini revize etti. Dyo’nun Boya Fabrikaları Müdürü ve Başkan Yardımcısı Serdar Oran Dyo’nun gelecekteki rotasını Fortune dergisine anlattı.

YAŞAR TOPLULUĞU BOYA GRUBU çatısı altında bulunan Dyo Boya; Dyo, Dewilux, Casati, Klimatherm ve Dyotherm markaları altında 1.200 değişik ürün, 3 bin 500 ambalaj ve 60 bin farklı renk sunuyor. Şirket toplamda 1.061 kişiye istihdam sağlıyor.

Dyo uzun zamandır sürdürülebilir çalışmalara odaklı. Dyo Boya Fabrikaları Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Serdar Oran bu çalışmalara yön veren  kişi. Oran sektördeki sorunları çok iyi analiz ediyor. Bu konuda neler yapılması gerektiğini de detaylarına kadar anlatıyor. Altını çizdiği temel konu, Ar-Ge, inovasyon ve istihdamdaki kalite. Ar-Ge’ye büyük önem verdiklerini ve gerçekleştirdikleri Ar-Ge çalışmaları sonucunda inovatif ürünler sunduklarını söyleyen Oran, her yıl cirolarının yaklaşık yüzde 2,2’sini Ar-Ge yatırımlarına harcadıklarını söylüyor.

Dyo ile ilgili gelişmeleri, yatırımları ve markanın sektördeki yerine değinen DYO Boya Fabrikaları Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Serdar Oran, “Teknolojideki öncü rolümüzü sürdürürken, Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarıyla fark yaratan, katma değerli ürünleri pazara sunmaya devam edeceğiz”  diyor.

Haberin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Paylaş: