BAŞKANIMIZ SEMPOZYUMDA KONUŞACAK

Paylaş:

KİPLAS Yönetim Kurulu Başkanı Levent Kocagül, Kocaeli Sanayi Odası (KSO) tarafından düzenlenecek Proses Emniyeti Sanal Sempozyumu’na konuşmacı olarak katılacak. Kocagül, Sempozyum kapsamında 9 Şubat 2021 tarihinde 10.45-12.30 saatleri arasında gerçekleşecek ve Üyemiz Polisan Kimya Genel Müdürü Selçuk Denizligil’in moderatör olarak katılacağı “Kimya ve Sürdürülebilirlik” oturumunda konuşma yapacak. Oturumda ayrıca Üyemiz BASF Türk Genel Müdürü Rami Atikoğlu ile Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği (TKSD) Başkanı Haluk Erceber de birer konuşma yapacak.

Kocaeli Sanayi Odası tarafından 9-10 Şubat 2021 tarihlerinde Proses Emniyeti Sanal Sempozyumu düzenlenecek.

Kocaeli Sanayi Odası koordinatörlüğü ve Chem Media/Artkim Group organizasyonu ile düzenlenecek Sempozyumda “Kimya ve Sürdürülebilirlik” ve “Dijitalleşmenin Proses Emniyetine Etkileri” konu başlıkları ele alınacak. “Proses Emniyeti Sanal Sempozyumu” Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nun yapacağı açılış konuşmasıyla başlayacak.

Etkinliğin ilk gününün konu başlığı “Kimya ve Sürdürülebilirlik” olacak ve endüstrinin önde gelen isimleri yorum ve düşüncelerini izleyicilerle paylaşacak. 10 Şubat 2021 tarihinde yapılacak etkinliğin ikinci gününün konu başlığı ise “Dijitalleşmenin Proses Emniyetine Etkileri” olacak. İkinci gün 10:30-12:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek 2. Oturumda, Üyemiz TÜPRAŞ Genel Müdür Yardımcısı İ. Serdar Kemaloğlu bir konuşma yapacak.

Kamu kuruluşları, üniversiteler, özel sektör ve STK’ların destek ve katılımı ile organize edilecek sanal sempozyumla eşzamanlı olarak bir sanal sergi alanı da oluşturulacak. Ulusal ve uluslararası vizyoner konuşmacılar Sempozyumda bilgi ve birikimlerini sanal ortamda katılımcılar ile paylaşırken, sanal sergi alanında ise bu çerçevede ürün/hizmet/danışmanlık sunan firmalar ile ziyaretçilerin bir araya gelerek yeni iş fırsatlarının oluşması hedefleniyor.

Sempozyuma ilişkin detaylara ulaşmak ve kayıt için tıklayınız

Paylaş: