BAŞKANIMIZ LEVENT KOCAGÜL’ÜN 60. YIL MESAJI

204
0
Paylaş:

KİPLAS’IN 60. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ KUTLU OLSUN

Oldukça zorlu bir seneyi geride bırakırken yepyeni umutları da beraberinde getiren bu yılın bir özelliği daha var. Bu yıl, bizlere KİPLAS’ın 60. yaşını kutlamanın sevincini de yaşatıyor.

KİPLAS, kimya, petrol, lastik, plastik ve ilaç sektörlerinde faaliyet gösteren üyelerine hizmet veren bir işveren teşkilatı olarak ülkemizin endüstri ilişkilerinde 60 yıldır var olmanın haklı gururunu taşıyor.

Bütün dünya ile birlikte ülkemiz de büyük bir hızla değişiyor ve yenileniyor. Rekabetin kıyasıya sürdüğü, siyasi ve ekonomik düzenlerin, yerleşik alışkanlıkların temelden değiştiği çağımızda, bu hızlı tempoya ayak uydurmak köklü bir geçmişten gelen tecrübe kadar, bilgi, uzmanlık ve özveri gerektiriyor.

Bu ihtiyaçları dikkate alarak, bizler de kendimizi durmaksızın yeniliyor, KİPLAS’ın temelinde yer alan çalışma barışı, verimlilik, inovasyon, sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk ilkeleri çerçevesinde kurumsal yapımızı geliştiriyoruz.

Ülkemizde faaliyet gösteren kimya, petrol, lastik, plastik ve ilaç sektörlerindeki işletmeleri, 60 yıldır aynı çatı altında toplamanın heyecanı ve gururuyla başta KİPLAS’ı kuran kadrolar olmak üzere, Sendikamızın bugünlere ulaşmasında emek ve katkıları olan tüm üyelerimize, yönetim ekiplerimize, çalışma arkadaşlarımıza, partnerlerimize ve paydaşlarımıza teşekkür ediyor, işbirliği ve dayanışma içerisinde nice yıllara birlikte yürümeyi diliyoruz.

En içten sevgi ve saygılarımla,

Levent KOCAGÜL

Yönetim Kurulu Başkanı

Paylaş: