2016 Türkiye Mükemmellik Ödülü DYO’nun

Paylaş:

Türkiye Mükemmellik Ödüllerinin 2016 yılı kazananları, 25. Kalite Kongresi’nin son günü düzenlenen törende açıklandı. DYO, Türkiye Mükemmellik Ödül Jürisi’nin sürekli gelişim ve iyileşmeyi esas alan EFQM Mükemmellik Modeli kriterlerine göre yaptığı değerlendirmede gösterdiği yüksek performans ile Türkiye Mükemmellik Ödülü’nün sahibi oldu.

Kalite çalışmalarına Türkiye Mükemmellik Ödüllerinin ilk kez verildiği 1993 yılında başlayan ve yıllar içinde kurum kültürünün ayrılmaz bir parçası haline getiren DYO, İşletmeler – Büyük Ölçekli Kuruluşlar Kategorisinde 2016 Türkiye Mükemmellik Ödülü’nü kazanan şirket olmayı başardı.

Ulusal Kalite Hareketine 2013 yılında katılan ve EFQM Mükemmellik Modelini uygulamaya koyan DYO, aynı yıl katıldığı Türkiye Mükemmellik Ödüllerinde “5 Yıldız Yetkinlik Belgesi”, 2014 yılında ise Ege Bölgesi Mükemmellik Büyük Ödülü ile ödüllendirilmişti.

KalDer tarafından düzenlenen 2016 Türkiye Mükemmellik Ödülleri töreninde DYO adına ödülü DYO Boya Fabrikaları Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Serdar Oran, KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Buket Eminoğlu Pilavcı’nın elinden aldı. HABERİN DEVAMI İÇİN…

Paylaş: